Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

18. Zenon Aniszewski | Patrol wojskowy, 2019 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPatrol wojskowy, 2019 r.
Patrol wojskowy, 2019 r.

Zenon Aniszewski (ur. 1948 r. Grudziądz)

Patrol wojskowy, 2019 r.

olej, płótno, 40 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski 2019

Cena wylicytowana
1 500 zł