Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

19. Zenon Aniszewski | Patrol ułanów, 2019 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPatrol ułanów, 2019 r.
Patrol ułanów, 2019 r.

Zenon Aniszewski (ur. 1948 r. Grudziądz)

Patrol ułanów, 2019 r.

olej, płótno, 62 x 90
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski 2019

Cena wylicytowana
4 400 zł