Aukcja Militariów (9) / 6 kwietnia 2024

19. Zenon Aniszewski | Epizod Bitwy Warszawskiej, 2024 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Militariów (9)Epizod Bitwy Warszawskiej, 2024 r.
Zenon Aniszewski | Epizod Bitwy Warszawskiej, 2024 r.Zenon Aniszewski | Epizod Bitwy Warszawskiej, 2024 r.

Zenon Aniszewski (ur. 1948 r. Grudziądz)

Epizod Bitwy Warszawskiej, 2024 r.

olej, płótno, 100 × 60 cm
sygn. i dat. p. d.: „Aniszewski/2024”

Cena wylicytowana
0 zł