47. Zenobiusz Poduszko | Pejzaż wiejski, 1923 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż wiejski, 1923 r.
47
Pejzaż wiejski, 1923 r.

Zenobiusz Poduszko (1887 Oczeretino k. Izjumu/Ukraina - 1963 Łódź)

Pejzaż wiejski, 1923 r.

olej, tektura, 29 x 43,5 cm, sygn. i dat. l.d.: ZPoduszko 1923