Varia 30 / 29 czerwca 2019

275. Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 30Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.
275
Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co
Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.

Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe & Co Szwajcaria (Genewa), poł. XX w.

złoto pr. 0,750, m. brutto: 56,86 g,
koperta: śr. 45 mm, nr 653334,
mechanizm z naciągiem manualnym,
nr 930841, sygn. na tarczy, kopercie i mechanizmie

Cena wylicytowana
12 000 zł