Aukcja Rzemiosła i Biżuterii / 18 listopada 2017

115. | Zegar karetowy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzemiosła i BiżuteriiZegar karetowy
115
Zegar karetowy

Zegar karetowy

Jaeger-LeCoultre, Szwajcaria, l. 30. XX w.
mosiądz złocony, szkło; wym. 20 x 12 cm

Cena wylicytowana
6 500 zł