Varia 36 / 27 czerwca 2020

48. Zdzisław Jasiński | Pejzaż, 1921 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Pejzaż, 1921 r.
48
Pejzaż, 1921 r.

Zdzisław Jasiński (1863 Warszawa – 1932 tamże)

Pejzaż, 1921 r.

olej, płótno na tekturze, 19 x 33 cm
sygn. i dat. l. d.: ZD.JASIŃSKI 1921 r.

Cena wylicytowana
2 400 zł