Sztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki Współczesnej / 25 stycznia 2020

38. Zbigniew Seweryn | Adam i Ewa, 2018

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka Fantastyczna. Aukcja Sztuki WspółczesnejAdam i Ewa, 2018
38
Adam i Ewa, 2018

Zbigniew Seweryn

Adam i Ewa, 2018

akryl, olej, 80 x 70 cm (dyptyk), sygnowane na odwrociach: '"ADAM" | OLEJ, AKRYL | ZBIGNIEW SEWERYN 2018' oraz '"EWA" 80x70 cm | OLEJ, AKRYL | ZBIGNIEW SEWERYN 2019'

Cena wylicytowana
15 000 zł