18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

6. Zbigniew Olszyna | RGB, 2018

aAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku RGB, 2018
RGB, 2018

Zbigniew Olszyna (ur. 1980)

RGB, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Zbigniew Olszyna | Tytuł: "RGB" | olej na płótnie | 2018 r.'

Zbigniew Olszyna W 2007 r. ukończył Wydział Grafiki i Malarstwa w ASP imienia Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Mieszka i tworzy w Łodzi. Zajmuje się fotografią, rysunkiem i malarstwem. Brał udział w ponad 50 wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce i za granicą. Wybrane wystawy: 2019 – wystawa w kolektywie z Wiki Królikowską w ramach „Krakers Cracow Art Week”, „Cztery skoki w przyszłość", Galerii Olympia, Kraków; 2019 – wystawa pokonkursowa „V Piotrkowskie Biennale Sztuki”, ODA, Piotrków Trybunalski; 2018 – wystawa indywidualna „Szt. Mięsa”, Pracownia Duży Pokój, Warszawa; 2018 – wystawa zbiorowa „Wilkoń i my”, Galeria Kobro, ASP Łódź; 2018 – wystawa pokonkursowa „Triennale z Martwą naturą”, BWA w Sieradzu (wyróżnienie); 2017 – wystawa zbiorowa „Body Language”, Galeria Berlin Blue-art, Berlin; 2017 – wystawa indywidualna „Cie(r)nie”, Pracowania Portretu, Łódź; 2017 – wystawa indywidualna „I żeby się świeciło”, Galeria Sztuki Współczesnej „Aneks”, Opole; 2017 – wystawa indywidualna „Corporis”, ZPAP Nurt, Toruń; 2016 – wystawa zbiorowa „Mniejszość XXI”, Muzeum Fabryki w Łodzi; 2016 – wystawa pokonkursowa „Triennale Małej Formy Malarskiej”, Galeria Wozownia, Toruń; 2016 – wystawa zbiorowa „13. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki”, BWA Ostrowiec Świętokrzyski; 2016 – wystawa pokonkursowa „Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego”, BWA w Rzeszowie
Cena wylicytowana
2 600 zł