120. Zbigniew Jerzy Dziwosz | Rzeka Bug, 2017 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Rzeka Bug, 2017 r.
120
Rzeka Bug, 2017 r.

Zbigniew Jerzy Dziwosz (ur. 1950 r.)

Rzeka Bug, 2017 r.

olej, płótno, 27 x 33 cm, sygn. p.d.: Dziwosz Zb