74. Zbigniew Jerzy Dziwosz | Burza w Mikołajkach

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Burza w Mikołajkach
74
burza-w-mikolajkach-zbigniew-jerzy-dziwosz

Zbigniew Jerzy Dziwosz (ur. 1950 r.)

Burza w Mikołajkach

olej, plótno, 50 x 60 cm, sygn. i dat. p.d.: Zbigniew Dziwosz