64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

67. Żaneta Rzepa | Bez tytułu, 2014

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2014
67
Bez tytułu, 2014

Żaneta Rzepa

Bez tytułu, 2014

akwaforta, akwatinta, papier, 69 x 50 cm (wymiary papieru: 85 x 61 cm), sygn. p.