akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. i dat. l.d.: ŻCHS22
Żaneta Chłostowska - Szwaczka Absolwentka Uniwersytetu w Zielonej Górze – studiowała Malarstwo oraz Fotografię w Instytucie Sztuk Wizualnych. Dyplom z malarstwa uzyskała w 2009 roku w pracowni prof. Jana Gawrona. Uprawia malarstwo, mozaikę, collage oraz rzeźbę. Współtworzy Grupę Artystyczną „INICJATYWA Twórcza 29 Lutego”. Prace artystki prezentowano na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Jej obrazy znajdują się w kolekcjach polskich i zagranicznych.