Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

57. Żaneta Chłostowska - Szwaczka | Poetyka chaosu przemian, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejPoetyka chaosu przemian, 2020
57
Żaneta Chłostowska - Szwaczka | Poetyka chaosu przemian, 2020

Żaneta Chłostowska - Szwaczka

Poetyka chaosu przemian, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. i dat. p.d.: ACS 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł