44. Żaneta Chłostowska - Szwaczka | Alchemia nieoczekiwanych przemian, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Alchemia nieoczekiwanych przemian, 2020
44
alchemia-nieoczekiwanych-przemian-2020-zaneta-chlostowska-szwaczka

Żaneta Chłostowska - Szwaczka

Alchemia nieoczekiwanych przemian, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020 opisany na odwrocie: ŻANETA CHŁOSTOWSKA – SZWACZKA, „ALCHEMIA NIEOCZEKIWANYCH PRZEMIAN” AKRYL NA PŁÓTNIE ORAZ PŁATKI ZŁOTA, 120 x 80 cm, 2020 R.

Cena wylicytowana
1 000 zł