31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

61. | z cyklu Rezonans

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej Sztukiz cyklu Rezonans
61

z cyklu Rezonans

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Kle
Cena wylicytowana
0 zł