31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

49. z cyklu Crowd, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej Sztukiz cyklu Crowd, 2013
49

z cyklu Crowd, 2013

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie