Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

29. Z. Albin.-Minkiewiczowa | W salonie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW salonie
29
W salonie

Z. Albin.-Minkiewiczowa (1886 Klagenfurt - 1971 Lwów)

W salonie

olej, tektura, 36,5 × 41,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Zofia Albinowska

Cena wylicytowana
6 000 zł