Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

17. Z. Albin.-Minkiewiczowa | Tulipany w wazonie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiTulipany w wazonie
Tulipany w wazonie

Z. Albin.-Minkiewiczowa (1886 Klagenfurt - 1971 Lwów)

Tulipany w wazonie

olej, sklejka, 48,5 × 53,5 cm
sygn. l. d.: Zofia Albinowska
na odwrocie pieczątka firmy ramiarskiej: FILIP EBEL / Lwów / ul. Sykstuska 12.

Cena wylicytowana
4 600 zł