Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

113. Wojciech Zamecznik | Ucieczka do Francji, 1955 r.

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeUcieczka do Francji, 1955 r.
113
Ucieczka do Francji, 1955 r.

Wojciech Zamecznik (1923 Warszawa - 1967 tamże)

Ucieczka do Francji, 1955 r.

plakat do filmu w reżyserii Mario Soldatiego z 1948 r.
offset, papier, 86,5 x 58,5 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Zam 55
stan zachowania dobry, niewielkie naddarcia dolnej i lewej krawędzi