olej, akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Munke 2021, opisany na odwrocie: Munke | Wojciech Muda | "Wschód" | Kiełczów 2021 | nr 41 | 2021
Do obrazu dołączono certyfikat autorski.
Wojciech Muda Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. W 2002 roku rozpoczął studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej ASP, jednak studiów nie ukończył. Na kilka lat zarzucił malowanie, jednak powrócił do twórczości realizując swój unikalny i niepowtarzalny styl. Rezygnując z instytucjonalnych ram uprawiania sztuki, jako artysta wybrał indywidualną ścieżkę kariery. To przywiązanie do wolności objawia się także stosowaniem i łączeniem przez Mudę różnorodnych technik oraz narzędzi. Prace artysty znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą.