Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

25. Wojciech Kossak | Spotkanie przy młynie, 1927 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSpotkanie przy młynie, 1927 r.
spotkanie-przy-mlynie-1927-r-wojciech-kossak-2166158spotkanie-przy-mlynie-1927-r-wojciech-kossak-1584300

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Spotkanie przy młynie, 1927 r.

olej, płótno, 75 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak/1927

Cena wylicytowana
50 000 zł *Sprzedaż warunkowa