Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

12. Wojciech Kossak | Portert damy na schodach

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoPortert damy na schodach
portert-damy-na-schodach-wojciech-kossak-1674567portert-damy-na-schodach-wojciech-kossak-1920077

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Portert damy na schodach

olej, płótno, 126 x 85 cm, sygn. i dat. l.d.: Wojciech Kossak

Estymacja:
130 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza:
80 000 zł