Varia 38 / 21 października 2020

7. Wojciech Kossak | Napoleon pod Samosierrą, 1927 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 38Napoleon pod Samosierrą, 1927 r.
napoleon-pod-somosierra-1927-r-wojciech-kossak-1549677napoleon-pod-somosierra-1927-r-wojciech-kossak-1485874

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Napoleon pod Samosierrą, 1927 r.

olej, płótno, 77 x 58,5 cm, sygn. i dat. p.d.: Wojciech Kossak / 1927

Cena wylicytowana
68 000 zł