Aukcja Jesienna / 8 października 2022

5. Wojciech Kossak | Glowa konia

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja JesiennaGlowa konia
Wojciech Kossak | Glowa koniaWojciech Kossak | Glowa konia

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Glowa konia

olej, tektura, 38,5 × 28 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: „Wojciech Kossak”

na odwrocie napis: „Potwierdzam auten./mojego podpisu/Wojciech

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
Cena wywoławcza:
29 000 zł