Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

6. Wojciech Kossak | Drużbowie, 1934 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDrużbowie, 1934 r.
Drużbowie, 1934 r.

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Drużbowie, 1934 r.

olej, tektura, 50 × 40 cm
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak/1934
na odwrocie orzeczenie autentyczności biegłego sądowego Leszka Ludwikowskiego z dnia 29 V 1970 roku

Cena wylicytowana
27 000 zł