31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

8. Wojciech Kaleta | Światłoczułość XII, z cyklu Światłoczułość, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiŚwiatłoczułość XII, z cyklu Światłoczułość, 2013
Światłoczułość XII, z cyklu Światłoczułość, 2013

Wojciech Kaleta

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie