48 Aukcja Młodej Sztuki / 9 kwietnia 2015

46. Wojciech Kaleta | Otwarcie , 2014

aAukcje archiwalne48 Aukcja Młodej SztukiOtwarcie , 2014
46
Otwarcie , 2014

Wojciech Kaleta

Otwarcie , 2014

olej, płótno, 50 x 61cm
sygn. na odwrocie