64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

75. Wojciech Kaleta | Analiza światła nr. 3, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiAnaliza światła nr. 3, 2016
75
Analiza światła nr. 3, 2016

Wojciech Kaleta

Analiza światła nr. 3, 2016

olej, płótno, 35 x 45 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł