11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

3. Wojciech Górski | Eksploracja 5, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuEksploracja 5, 2018
Eksploracja 5, 2018 - 1Eksploracja 5, 2018 - 2

Wojciech Górski (ur. 1958)

Eksploracja 5, 2018

technika własna, płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: GÓRSKI oraz opisany na odwrocie

Wojciech Górski Absolwent ASP w Łodzi. Dyplom zrealizował na Wydziale Grafiki i Malarstwa w 1988 r., w pracowni malarstwa prof. J. Narzyńskiego. Uprawia malarstwo. Jego prace znajdują się w zbiorach Muzeum im. Aleksandra Puszkina w Moskwie (Rosja); Muzeum Narodowym w Bratysławie (Słowacja); Muzeum Narodowym w Nachodzie (Czechy) oraz Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Autor kilkunastu wystaw indywidualnych oraz uczestnik szeregu wystaw zbiorowych. Swoje prace prezentował m.in. w Chicago, Sztokholmie, Strasburgu, Nicei, Mardrycie, Bolonii, Lipsku, Warszawie i Łodzi.
Cena wylicytowana
1 600 zł