Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

9. Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu, 1995

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejBez tytułu, 1995
Wojciech Ćwiertniewicz | Bez tytułu, 1995 r.

Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955)

Bez tytułu, 1995

olej, płyta, 36 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: Ćwiertniewicz 95