Varia 24 / 30 czerwca 2018

35. Włodzimierz Terlikowski | Kwiaty

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Kwiaty
35
Kwiaty

Włodzimierz Terlikowski (1873 wieś pod Warszawą - 1951 Paryż)

Kwiaty

olej, płyta, 48 × 36 cm
sygn. p. d.: Wterlikowski

Cena wylicytowana
9 500 zł