74. Włodzimierz Rutkowski | Widok na Stary Rynek w Warszawie

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Widok na Stary Rynek w Warszawie
74
Widok na Stary Rynek w Warszawie

Włodzimierz Rutkowski (1915-1992)

olej, tektura, 17,5 x 24 cm, sygn. p.d.: W. Rutkowski