Varia 35 / 20 maja 2020

97. Włodzimierz Petrini | Bukiet kwiatów

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Bukiet kwiatów
97
Bukiet kwiatów

Włodzimierz Petrini (czynny 1930-1980)

Bukiet kwiatów

olej, płótno, 73 x 54 cm, sygn. p.d.: W.Petrini

Cena wylicytowana
1 000 zł