Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

95. Włodzimierz Pawlak | Martwa natura III, 2010 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Martwa natura III, 2010 r.
95
Martwa natura III, 2010 r.

Włodzimierz Pawlak (ur. 1957 Korytów)

Martwa natura III, 2010 r.

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/MARTWA NATURA III, 100 X 120 / 2010