Aukcja Dzieł Sztuki / 20 czerwca 2015

32. Włodzimierz Łoś | Popas

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPopas
Popas

Włodzimierz Łoś (1849 Sławuta na Wołyniu - 1888 Monachium)

Popas

olej, tektura, 32x49 cm
sygn. i dat. p. d.: Włodzimierz Łoś Monachium1886