Aukcja Prac na Papierze / 24 września 2016

120. Włodzimierz Łajming | Pejzaż  z cyklu "Burza"

aAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePejzaż  z cyklu "Burza"
120
Pejzaż  z cyklu

Włodzimierz Łajming (ur. 1933 Tczew)

Pejzaż  z cyklu "Burza"

tusz lawowany, papier, 50 z 35 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: W. ŁAJMING

Cena wylicytowana
1 100 zł