Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

7. Wlastimil Hofman | Tulipany

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Tulipany
Tulipany

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Tulipany

olej, płyta, 39 x 24,5 cm, sygn. l.d.: Pani Zofii Lewakowskiej Wlastimil i Ada Hofmanowie, sygn. p.d.: Kraków 1933

Cena wylicytowana
5 000 zł