41. Wlastimil Hofman | Trzy akty

HomeAukcje archiwalneVaria 33Trzy akty
41
Trzy akty

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Trzy akty

olej, tektura, 15 x 10 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Wlastimil/Hofman

Cena wylicytowana
4 800 zł