Varia 24 / 30 czerwca 2018

12. Wlastimil Hofman | Portret mężczyzny z harfą, 1943 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Portret mężczyzny z harfą, 1943 r.
Portret mężczyzny z harfą, 1943 r. - 1Portret mężczyzny z harfą, 1943 r. - 2Portret mężczyzny z harfą, 1943 r. - 3

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Portret mężczyzny z harfą, 1943 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 43 × 58 cm
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman/ Tiberias 1943

Cena wylicytowana
13 000 zł