Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

49. Wlastimil Hofman | Pogrzeb ptaszka

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pogrzeb ptaszka
49
Pogrzeb ptaszka - 1Pogrzeb ptaszka - 2

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Pogrzeb ptaszka

olej, płyta, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: Wlastimil/Hofman