Varia 11 / 19 maja 2016

36. Wlastimil Hofman | Morze Martwe, 1943

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 11Morze Martwe, 1943
36
Morze Martwe, 1943

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Morze Martwe, 1943

olej, tektura, 24,5 x 35,5 cm
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman 1943 | Morze Martwe