Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

76. Wlastimil Hofman | Matka z dzieckiem, 1911 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeMatka z dzieckiem, 1911 r.
76
Matka z dzieckiem, 1911 r.

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Matka z dzieckiem, 1911 r.

autolitografia, papier, 12 x 16 cm
sygn. p. d. monogram wiązany WH

Cena wylicytowana
1 300 zł