Varia 35 / 20 maja 2020

25. Wlastimil Hofman | Marzenie i wiara, 1929 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Marzenie i wiara, 1929 r.
Marzenie i wiara, 1929 r. - 1Marzenie i wiara, 1929 r. - 2Marzenie i wiara, 1929 r. - 3Marzenie i wiara, 1929 r. - 4Marzenie i wiara, 1929 r. - 5Marzenie i wiara, 1929 r. - 6Marzenie i wiara, 1929 r. - 7

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Marzenie i wiara, 1929 r.

olej, płyta, 23 x 30,5 cm, 20 x 16 cm X 2 sztuki, sygn. i dat. u dołu: Wlastimil Hofman/1929

Cena wylicytowana
40 000 zł