Varia® 47 / 25 czerwca 2022

91. Władysław Strzemiński | Sosny nadmorskie, 1939/1985

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Sosny nadmorskie, 1939/1985
91
Władysław Strzemiński | Sosny nadmorskie, 1939/1985

Władysław Strzemiński (1893 Mińsk -1952 Łódź)

Sosny nadmorskie, 1939/1985

akwaforta, papier czerpany,
29,5 × 39,5 cm w świetle passe-partout

opis na odwrocie: „Wg rysunku Władysława Strzemińskiego – „Sosny nadmorskie”, 1939/1985/akwarela na papierze czerpanym, 29,8 × 43,4 Wesołowska”

Cena wylicytowana
2 200 zł