Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

7. Władysław Stachowski | W zatoce

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoW zatoce
w-zatoce-wladyslaw-stachowski-605797w-zatoce-wladyslaw-stachowski-1062949

Władysław Stachowski (1852 Kuba - 1932 Warszawa)

W zatoce

olej, tektura, 48,5 x 68 cm, sygn. l.d.: W. Stachowski

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł