Aukcja Malarstwa Polskiego / 23 czerwca 2021

20. Władysław Skoczylas | Wioska podhalańska, 1930 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoWioska podhalańska, 1930 r.
wioska-podhalanska-1930-r-wladyslaw-skoczylas-1077456wioska-podhalanska-1930-r-wladyslaw-skoczylas-1143616

Władysław Skoczylas (1883 Wieliczka – 1934 Warszawa)

Wioska podhalańska, 1930 r.

akwarela, papier, 74 x 101,5 cm, sygn. i dat. p. d.: W. Skoczylas 1930

Estymacja:
70 000 - 100 000 zł
Cena wywoławcza:
45 000 zł