42. Władysław Serafin | Wioska u podnóża gór

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Wioska u podnóża gór
42
wioska-u-podnoza-gor-wladyslaw-serafin

Władysław Serafin (1905 Kraków – 1988 tamże)

Wioska u podnóża gór

akwarela, papier, 36,5 x 54 cm, sygn. p.d.: wSerafin