Aukcja Dzieł Sztuki / 12 maja 2018

65. Władysław Serafin | Plac Mariacki w Krakowie

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPlac Mariacki w Krakowie
65
Plac Mariacki w Krakowie

Władysław Serafin (1905 Kraków – 1988 tamże)

Plac Mariacki w Krakowie

olej, płótno, 52,5 × 43 cm
sygn. p. d.: WSWerafin

Cena wylicytowana
3 800 zł