Varia 32 / 16 października 2019

24. Władysław Rutkowski-Bończa | Przed chatą, k. XIX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Przed chatą, k. XIX w.
Przed chatą, k. XIX w. - 1Przed chatą, k. XIX w. - 2

Władysław Rutkowski-Bończa (1842 Twierdza Modlin k. Nowego Dworu Mazowieckiego)

Przed chatą, k. XIX w.

olej, płótno, 29 x 29 cm, sygn. p.d.: W. Bończa

Cena wylicytowana
4 800 zł